Originálne šperky v sebe ukrývajú celé ilustrované rozprávky

Niekto si potrpí na drahé a luxusné šperky, iní prihliadajú najmä na kvalitný dizajn, niektorí majú radi čosi špeciálne a jedinečné. Teraz si na svoje prídu zrejme najmä tí, ktorí vedia oceniť originalitu. Šikovní ľudia, ktorí si pred desiatimi rokmi založili malú značku Laliblue, vytvárajú brošne či náhrdelníky, ktoré v sebe ukrývajú klasické rozprávkové príbehy od bratov Grimmovcov, Hansa Christiana Andersena či Charlesa Perraulta.

“Milujeme celý proces: fantazírovanie, prípravu a potom tvorbu,” vysvetľujú autori z ateliéru Laliblue. “Pracujeme s rôznymi materiálmi, od dreva, cez kov, až po živicu. Šperky, ktoré sú vyrobené v našom ateliéri, sú venované ženám, ktoré v sebe ešte stále cítia malé dievčatko.”

Červená čiapočka

Malá morská víla

Bambie

Dievčatko so zápalkami

Alica v krajine zázrakov

Pinocchio

Popoluška

Tento príspevok sme objavili na stránkach Bored Panda. Ak vás zaujal, inšpiroval alebo pobavil, môžete ho poslať ďalej.. nájsť, zdieľať a inšpirovať.

etsy.com/es/shop/LaliblueShop

autor: nikto

Add Comment